Już w najbliższą sobotę nasza drużyna wznowi rozgrywki włocławskiej A - klasy. W Wielką Sobotę o godzinie 12.00 na wyjeździe zmierzymy się ze Skrwą Skrwilno. W pierwszym meczu wygraliśmy 3:2. Co prawda inauguracja rozgrywek była 2 tygodnie temu, natomiast Orion swój pierwszy mecz miał rozegrać z Victorią i został on przełożony na 28 kwietnia. W drugiej kolejce wiosny Orion pauzuje i rozegrał sparing z LZS Steklin. Ten pojedynek został wygrany przez nasz zespół aż 8:2. W przygotowaniach do wiosny Orion rozegrał kilka sparingów. Poniósł porażkę z Pogromem Zbójno i Unią Choceń grając w bardzo okrojonym składzie. Mecze, w których trener Szychulski miał komplet zawodników Orion zaprezentował się bardzo dobrze: wygrał ze Wzgórzem Raciążkiem 8:4, ze Startem Toruń 4:1 i wspomnianym LZS Steklin.

Jeśli chodzi o roszady personalne to do naszej drużyny dołączył: Adam Kacprzak i Rafał Bętlewski (oboje bez klubu). W szeregi ubyłych prawdopodobnie będziemy musieli zaliczyć Krystiana Gabryszewskiego, który w sparingu ze Startem nabawił się poważnej kontuzji kolana.

Ważną informacją jest również fakt, że w naszym klubie zmieniły się władze zarządzające. Nowym prezesem klubu został Marek Jasiński, sekretarzem Michał Rutkowski, natomiast skarbnikiem Krzysztof Kalinowski. W skład komisji rewizyjnej wchodzą: Rafał Gęsicki i Grzegorz Falkowski.