Orion w II rundzie Okręgowego Pucharu Polski...

Orion niczym zespoły z Ligi Mistrzów rozgrywał swój pucharowy mecz w środę. Rywal nie z Ligi Mistrzów, a z I grupy włocławskiej A - klasy -  Piast Bądkowo. Piast w swojej lidze na 3 mecze zdobył 1 punkt, czyli tak samo jak Orion. Zapowiadał się ciekawy mecz zespołów na tym samym poziomie. Co ciekawe do Pucharu zgłosiły się tylko 4 zespoły z dwóch włocławskich A - klas. W drugiej parze Lubraniec pokonał Stawki 3:0. W pojedynku Oriona z Piastem wiele się nie działo. Idealną okazję na prowadzenie miał Dykowski, lecz spudłował. W 27 minucie goście wyszli na prowadzenie. Świetnym strzałem z 30 metrów popisał się zawodnik Piasta i było 0:1. Do przerwy wynik się nie zmienił. Po przewie natomiast trochę więcej z gry miał Orion. Trener Szychulski w przerwie zrobił 3 zmiany. Wprowadzony na boisko Bętlewski popędził prawą stroną boiska i dośrodkował na głowę Dykowskiego i Orion wyrównał. Nasza drużyna szukała kolejnej bramki, lecz strzały lądowały w ręce bramkarza. Kiedy wszyscy czekali na dogrywkę świetne zagranie z głębi pola wykorzystał Majewski, lobując bramkarza dał awans naszej drużynie. Dopiero po losowaniu dowiemy się na kogo trafi Orion, a na pewno będzie to rywal z 5 lub 4 ligi.